Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  KONST / Ramar / Ramar 6536307



*

nr 653 6307


Ramar

6 st, innermått: 17x25, förgyllda


Utrop:

300 kr

Såld:

300 kr

Sista tid för bud online:

måndag 30 augusti 2010
kl 19:24:38


  • Budhistorik
Tid Kund Bud
29/8 22:55:39 1      Vinnande bud


bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: förgyllda guldfärgad guldfärgade gyllene ramar
  • 7211 Miniatyrer
    ett par, akvareller, silverramar, 1939, yttermått ..//
    Aktuellt bud: 700 kr

    Auktionen avslutas
    idag
    19 jan kl 18:17




Ladda ner broschyr